piątek, 1 grudnia, 2023

17. edycja konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju – głosowanie trwa do końca września

Data:

Udostępnij przez:

Do 30 września 2023 r. trwa głosowanie na najlepsze raporty ESG w Polsce. Wszystko w ramach 17. edycji konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju.

Każdy może oddać głos na trzy raporty, które jego zdaniem są najlepiej sporządzone i przedstawiają najpełniej działania firm, organizacji i instytucji w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Konkurs organizuje Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte. W tym roku do konkursu zakwalifikowało się 86 raportów, w tym 61 raportów zrównoważonego rozwoju i 22 raporty zintegrowane. Wśród raportów są publikacje firm, organizacji i instytucji z różnych sektorów gospodarki, w tym również z sektora pozabiznesowego.

Firmy walczą o następujące nagrody:

  • najlepszy raport zrównoważonego rozwoju
  • najlepszy raport zintegrowany
  • najlepszy debiut
  • Nagroda internautów
  • Nagroda główna

Jak głosujemy?

Aby zagłosować, wchodzimy na stronę konkursu www.raportyzr.pl/zaglosuj-na-raport i wybieramy trzy raporty, które chcemy wyróżnić. Następnie podajemy adres e-mail i wybieramy grupę interesariuszy, do której należymy. Adres e-mail jest niezbędny do weryfikacji oddanego głosu. Głos będzie zapisany w systemie i stanie się ważny dopiero po dokonaniu potwierdzenia poprzez kliknięcie w link przesłany na podany adres e-mail.

Raporty, które zakwalifikują się do konkursu będą dostępne w bibliotece raportów na stronie: www.raportyzr.pl/biblioteka-raportow. Głosowanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Źródło: FOB

NAJNOWSZE

POLECAMY