sobota, 2 grudnia, 2023

23. edycja Nocy IT – nowoczesne technologie & IT

Data:

Udostępnij przez:

Najbliższe spotkanie z cyklu „Noc IT” odbędzie się pod hasłem „Bezpieczny backup i ERP w Azure – zróbmy to lepiej”. Wydarzenie będzie okazją do pogłębienia wiedzy i wymiany spostrzeżeń w zakresie wykorzystania potencjału narzędzi Microsoft Azure.

Eksperci w trakcie paneli omówią m.in. możliwości skutecznego zabezpieczania danych za pomocą Azure Backup. Przybliżą też Azure Virtual Desktop. A wszystko to w swobodnej formule i zupełnie za darmo. Start spotkania 24 maja o godzinie 17:45 we wrocławskiej Barbarze. Organizatorem jest Centrum Kompetencyjne AB.

Backup danych to głośny i dobrze znany temat, pytanie więc, czy warto o nim wciąż rozmawiać? Odpowiedź brzmi – TAK, ZAWSZE, bo nawet jeżeli robimy backup, warto upewnić się, czy wszystkie procedury bezpieczeństwa zostały zachowane i rzeczywiście możemy spać spokojnie – tłumaczy Jacek Sałuda, CEO pureIT. – Jak mówi przysłowie, warto uczyć się na cudzych błędach i wyciągać odpowiednie wnioski, aby samemu nie zapłacić wysokiej ceny za utratę danych, dlatego zapraszamy na Noc IT, podczas której będziemy także opowiadać o własnych doświadczeniach, w tym o błędach, które już za nami – dodaje Sałuda.

Agenda spotkania przewiduje dwie prelekcje ekspertów:

  • „Backup – bo bezpieczeństwo naszych danych jest najważniejsze” (Jacek Sałuda, CEO pureIT)
  • „ERP w środowisku Azure Virtual Desktop” (Jarosław Bąk, Specjalista ds. wdrożeń usług chmurowych).

„Noce IT” to popularne wydarzenia polecane dla pasjonatów nowoczesnych technologii i osób z branży IT. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń specjalistów IT w swobodnej atmosferze oraz nawiązanie nowych kontaktów. „Noc IT” stanowi poza sporą dawką wiedzy także niepowtarzalną okazję do spotkania się i wymiany spostrzeżeń ze specjalistami, administratorami, inżynierami i architektami systemów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jednak z racji dużego zainteresowania organizator uruchomił zapisy. Formularz, szczegóły oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: www.nocit.pl.

Źródło: AB

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY