czwartek, 30 listopada, 2023

#aFIRMAcje – bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Data:

Udostępnij przez:

Santander Bank Polska we współpracy z Polfund Fundusz Poręczeń Kredytowych S.A. oraz Polską Fundacją Przedsiębiorczości wprowadza projekt #aFIRMAcje. To cykl bezpłatnych szkoleń skierowanych do osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą lub planują jej założenie.

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności. Tylko w I kwartale 2023 roku liczba zarejestrowanych przedsiębiorstw wyniosła imponujące 96 274, co oznacza wzrost o prawie 3,5 tysiąca w porównaniu do poprzedniego roku. W obliczu trudnego otoczenia gospodarczego, z jakim firmy muszą się zmagać, rozwój kompetencji miękkich staje się kluczowy dla sukcesu przedsiębiorców.

Wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności

Santander Bank Polska dąży do wsparcia osób prowadzących firmy, oferując im możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach. Projekt #aFIRMAcje to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć cenne wskazówki od doświadczonych ekspertów.

Wspieramy przedsiębiorców nie tylko oferując im nowe rozwiązania i narzędzia do finansów, ale także pomagając w rozwoju. Projekt #aFIRMAcje powstał, aby dzielić się z przedsiębiorcami praktyczną wiedzą. Szkolenia rozwijają miękkie umiejętności związane z budowaniem marki, motywacją czy nawiązywaniem relacji w biznesie – mówi Filip Jaskuła z Santander Bank Polska.

Podczas serii ośmiu spotkań, eksperci z różnych branż bedą dzielić się wiedzą:

  • Karol Bielecki, reprezentant Polski w piłce ręcznej, podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie o motywacji.
  • Janina Bąk, statystyczka i autorka, przekaże uczestnikom sposoby radzenia sobie z odważnymi pomysłami oraz dbania o zdrowie psychiczne.
  • Iwona Caputa, trenerka biznesu i akredytowany coach ICF, podzieli się swoją wiedzą na temat budowania marki na platformie LinkedIn.

Praktyczne szkolenia online

Szkolenia odbywają się online co drugi wtorek o godzinie 9:00 na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Projekt #aFIRMAcje jest kontynuacją sukcesu wcześniejszego przedsięwzięcia „MOCni w Biznesie” i został przygotowany przez Santander Bank Polska oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości.

Więcej szczegółów na temat programu można znaleźć na internetowej www.santander.pl/szkolenia.

Źródło: Santander

NAJNOWSZE

POLECAMY