poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Archicom kupuje grunt przy Odrze we Wrocławiu

Data:

Udostępnij przez:

Ogólnopolski deweloper Archicom nabył działkę o powierzchni 2,5 ha przy ulicy Władysława Reymonta we Wrocławiu. Wartość transakcji wyniosła 72 mln zł.

Działka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Odry. Jest to teren z dużym potencjałem rozwojowym, który w przyszłości może zostać zrewitalizowany.

To kolejny krok, aby Archicom stał się deweloperem pierwszego wyboru. Dążymy do tego m.in. poprzez aktywną rozbudowę portfela inwestycyjnego i nabywanie w największych polskich aglomeracjach atrakcyjnych terenów pod rozwój segmentu mieszkaniowego – mówi Rafał Zboch, Członek Zarządu Archicom SA.

Archicom planuje na działce realizację projektu mieszkaniowego wzbogaconego strefą handlowo-usługową. Budowa ma rozpocząć się w 2024 roku.

Zakup gruntu przy ulicy Władysława Reymonta jest kolejnym krokiem w realizacji strategii rozwoju Archicomu. Deweloper planuje w najbliższych latach realizację 4 tys. nowych mieszkań rocznie.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY