czwartek, 30 listopada, 2023

Archicom Pod Klucz – wygodne rozwiązanie dla inwestorów

Data:

Udostępnij przez:

Archicom, renomowany deweloper nieruchomości, wprowadza innowacyjną usługę o nazwie Archicom Pod Klucz, która zmienia tradycyjny sposób odbioru mieszkań. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu, klienci mogą teraz nabyć lokal z rynku deweloperskiego, który jest w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania.

Tradycyjny etap odbioru nieruchomości to często czasochłonne i męczące zadanie. Po jego zakończeniu, wielu nabywców czeka jeszcze długi okres prac wykończeniowych, które przeciągają moment gotowości do zamieszkania. Jednak dzięki usłudze Archicom Pod Klucz, klienci mogą uniknąć tych trudności.

Profesjonalnie zaprojektowane i wykończone mieszkanie to produkt oczekiwany przez rynek. Współpracując z pracownią, która w inwestycjach Archicom zaprojektowała już ponad 500 gotowych do zamieszkania wnętrz, stworzyliśmy nową usługę – całkowicie zmieniającą spojrzenie klienta na aspekty towarzyszące inwestycji, wzmacniając pozytywy związane z szybkim i bezstresowym pozyskaniem gotowego lokalu. Poza korzyścią w postaci oszczędności czasu i wysokiej jakości, klient otrzymuje coś jeszcze – nieszablonowy projekt, przysłowiową „kropkę nad i” w procesie pozyskania gotowego, wymarzonego miejsca do życia – mówi Renata Braszkiewicz-Walczak, Kierownik ds. Sprzedaży w Archicom

Gotowe mieszkania na start

Usługa Archicom Pod Klucz polega na tym, że klient decyduje się na zakup mieszkania wraz z kompleksowym pakietem usług. Po podpisaniu umowy, klient współpracuje z dedykowanym architektem wnętrz, który opracowuje indywidualny projekt. Następnie, po odbiorze mieszkania, ekspert z biura projektowego zarządza realizacją wnętrza.

Usługa Archicom Pod Klucz zapewnia inwestorom kompleksową obsługę. Obejmuje ona zakup i dostawę materiałów, a także nadzór nad pracami remontowymi przeprowadzanymi przez wykwalifikowane ekipy. Klient otrzymuje gotowe do zamieszkania mieszkanie, które jest w pełni wykończone i gotowe na jego przyjęcie.

Korzyści dla inwestorów

Wybierając usługę Archicom Pod Klucz, inwestorzy czerpią wiele korzyści. Przede wszystkim, mają dostęp do dedykowanego architekta wnętrz, co eliminuje konieczność samodzielnego projektowania czy poszukiwania architekta. Ponadto, mogą szybko wprowadzić się lub wynająć gotowe mieszkanie.

Podczas projektowania aranżacji wnętrza, klienci mają dostęp do elastycznych modułów oferty, które obejmują różne opcje podstawowe i dodatkowe. Dzięki temu, mogą dostosować mieszkanie do swoich indywidualnych preferencji.

Mieszkanie dostarczone w ramach usługi Archicom Pod Klucz jest objęte 24-miesięczną gwarancją na materiały i wykończenie. To daje klientom pewność i poczucie bezpieczeństwa przez długi czas.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY