poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Awipolis – nowy etap sprzedaży mieszkań we Wrocławiu

Data:

Udostępnij przez:

Archicom ogłosił uruchomienie sprzedaży czwartego etapu inwestycji Awipolis we Wrocławiu. Nowy etap oferuje 186 mieszkań o różnym metrażu, z 2-5 pokojami. Osiedle Awipolis jest położone w zielonym Oporowie i zapewnia mieszkańcom dostęp do terenów zielonych, rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej i usługowej.

Uruchomienie sprzedaży czwartego etapu, które miało miejsce 31 maja, to ostatnia szansa na nabycie mieszkania w tej lokalizacji. W drugiej połowie roku wystartuje sprzedaż ostatniego etapu, w ramach którego dostępnych będzie zaledwie 56 nowych mieszkań.

Oferta Archicomu obejmuje mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o metrażu od 34 do 83 m2. Funkcjonalne układy mieszkań, balkony lub tarasy oraz sufitowe skosy na najwyższej kondygnacji zapewniają elastyczność aranżacyjną i komfort mieszkańcom.

Doskonała lokalizacja i infrastruktura

Awipolis znajduje się przy zbiegu ulic Awicenny, Chachaja i Jordanowskiej. Osiedle zapewnia mieszkańcom dostęp do licznych usług i sklepów, a także rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się również tereny rekreacyjne, takie jak Park Grabiszyński i Lasek Oporowski, idealne na aktywny wypoczynek.

Na terenie osiedla Awipolis znajduje się klub fitness, a w planach jest również Klub Mieszkańca. Klub ten będzie oferował funkcjonalne kuchnie, łazienki oraz strefy relaksu, umożliwiające mieszkańcom pracę, naukę i spotkania z sąsiadami.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY