czwartek, 30 listopada, 2023

Axxiome przenosi się do Centrum Południe

Data:

Udostępnij przez:

Do Centrum Południe wprowadza się Axxiome – globalny dostawca rozwiązań IT dla branży usług finansowych. Firma przenosi swoją siedzibę do nowego biura już w sierpniu.

Polskie biura Axxiome znajdują się we Wrocławiu i Opolu. Przy wyborze nowego biura firma wzięła pod uwagę sugestie pracowników dotyczące przestrzeni do pracy i odpoczynku. Powierzchnie dla najemcy są przystosowane do różnych stylów pracy, umożliwiając zarówno działanie w ciszy i skupieniu, jak i organizację spotkań czy wideokonferencji. Nowe biuro zapewnia również przestronne miejsca do relaksu.

Wraz z przeniesieniem biura, firma ogłosiła, że obecnie poszukuje doświadczonych programistów z językiem niemieckim, z obszarów SAP ABAP oraz Java.

W Axxiome rozumiemy, jak ważna jest dobra komunikacja. Biuro to nasze miejsce spotkań i centrum dowodzenia, ułatwia nam współpracę i budowanie relacji nie tylko na kanwie zawodowej. W dobie, gdy wiele firm decyduje się zredukować lub zrezygnować z przestrzeni biurowych, Axxiome nie chce ograniczać swoim pracownikom możliwości bezpośredniej współpracy i interakcji. U nas najważniejsi są ludzie – mówi Roman Florczyk, Prezes Axxiome Polska.

Kompleks Centrum Południe, w którym znajduje się nowa siedziba Axxiome, jest zrealizowany zgodnie z zasadami ESG oraz najwyższymi certyfikatami środowiskowymi. Budynek wyposażony jest w liczne technologie redukujące jego wpływ na środowisko naturalne, zasilany energią elektryczną wyprodukowaną z odnawialnych źródeł. W częściach ogólnodostępnych zastosowano energooszczędne oświetlenie LED, a także wykorzystuje się rozwiązania umożliwiające ponowne wykorzystanie wody szarej i deszczowej.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY