piątek, 1 grudnia, 2023

Badminton, piłka plażowa i Street Ball – sportowa triada

Data:

Udostępnij przez:

W ramach wakacyjnej triady sportowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji odbyły się dwa z trzech zaplanowanych spotkań.

Rekreacyjny Turniej Badmintona przyciągnął licznych mieszkańców. Turniej odbył się w hali sportowej w Witoszowie Dolnym, a emocjonujące zmagania trwały przez wiele godzin.

Z kolei Otwarty Turniej Piłki Plażowej odbył się w Boleścinie i zgromadził 7 drużyn. Długie godziny rywalizacji w upalny dzień doprowadziły do wyłonienia lidera rozgrywek. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna z sołectwa Grodziszcze, pokonując swoich konkurentów.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Sołectwo Grodziszcze
  2. Sołectwo Mokrzeszów
  3. Siatkarskie Świry (drużyna ze Świdnicy i Mokrzeszowa)
  4. Sołectwo Boleścin

Najlepszych zawodników uhonorowali zastępca dyrektora GOKSiR Alicja Masłyk oraz przedstawiciel sołectwa Boleścin, który współorganizował wydarzenie. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale.

Sportowa triada zakończy się 27 lipca kolejną edycją Turnieju Koszykówki STREET BALL drużyn dwuosobowych (2×2) na Orliku w Lutomi Górnej. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich na to emocjonujące wydarzenie, które rozpocznie się o godzinie 16:00!

Źródło: UG Świdnica

NAJNOWSZE

POLECAMY