sobota, 2 grudnia, 2023

Charytatywny gamingowy maraton #MAMYNATORADĘ!

Data:

Udostępnij przez:

Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty we współpracy z popularnym youtuberem Kronos, serdecznie zapraszają na dwudniowy charytatywny stream.

Wydarzenie odbędzie się 29 i 30 lipca i będzie pełne emocji, licytacji oraz konkursów. Celem akcji jest zebranie funduszy na profesjonalne porady logopedyczne, które zostaną bezpłatnie udostępnione każdemu rodzicowi.

Gamingowy Maraton

W ostatni weekend lipca, na kanale Youtube Kronos Gra, rozpocznie się gamingowy maraton. Paweł „Kronos” Maliszewski z Starachowic zaprosi graczy i widzów do wspólnej zabawy w cztery gry komputerowe:

Gry w Programie

  • Business Tour,
  • Farming Simulator 22,
  • SimRail – The Railway Simulator,
  • Euro Truck Simulator 2.

Rozpoczęcie streamu odbędzie się w sobotę, 29 lipca, o godzinie 10:00. Gry będą trwały do niedzieli, 30 lipca, do godziny 22:00. Stream będzie dostępny na kanale Kronos Gra na Youtube oraz na stronie internetowej fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty.

Linki do Streamu

Kanal Kronos Gra na YouTube: www.youtube.com/c/KronosGra
Strona fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty: www.operator.edu.pl/pl/stream-charytatywny. 

Cel Wydarzenia

Podczas streamu zbierane będą datki w formie mikrodarowizn, które zostaną przeznaczone na opracowanie profesjonalnych porad logopedów. Te wartościowe materiały zostaną udostępnione bezpłatnie na platformie Wirtualna Poradnia Pedagogiczna.

Już od 19 lipca na platformie Charytatywni Allegro wystartowały licytacje, gdzie można wylicytować różnorodne przedmioty, takie jak gry planszowe, kubki, rękodzieło, plakaty z gier, książki, komiksy, koszulki, a nawet rzadkie czterolistne koniczynki!

Link do Licytacji: www.allegro.pl/charytatywni/ogolnopolski-operator-oswiaty/cele/mamynatorade-stream-charytatywny-dla-wirtualnej-poradni-pedagogicznej

Program Streamu

29 lipca
Business Tour – Online Multiplayer Board Game (godz. 10:00-16:00)
Farming Simulator 22 (godz. 16:00-22:00)
30 lipca
SimRail – The Railway Simulator (godz. 10:00-16:00)
Euro Truck Simulator 2 (godz. 16:00-22:00)

Podczas streamu odbędą się także konkursy na żywo dla widzów i graczy.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w charytatywnym streamie. Wspólnie możemy wesprzeć dzieci z trudnościami logopedycznymi, umożliwiając bezpłatne profesjonalne porady dla rodziców.

Źródło: OOO

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY