sobota, 2 grudnia, 2023

Czereśnie: Najbardziej owocowy koncert dla małych i dużych!

Data:

Udostępnij przez:

1 czerwca w Impart Centrum przy ul. Piłsudskiego 19, zespół Czereśnie zagra niezapomniany koncert, który zachwyci zarówno najmłodszych, jak i starszych melomanów.

Czereśnie to niezwykły zespół, który w swojej twórczości porusza sprawy ważne dla każdego dziecka. Ich piosenki zawierają mądre przesłania dotyczące ochrony przyrody, dbania o zdrowie, miłości do najbliższych i szacunku dla różnorodności. Chociaż skierowane są do najmłodszych, unikają infantylizacji, zapewniając niezapomniane chwile pełne żywiołowej muzyki i interakcji z publicznością.

Andrzej Zagajewski, laureat Paszportu Polityki, razem ze zespołem Hańba!, stworzył wyjątkową muzykę. Ich twórczość rozwija wrażliwość, kreatywność i zdolności najmłodszych słuchaczy.

Koncert pełen instrumentów i zabawy

Podczas koncertu Czereśnie zaprezentują różnorodność instrumentów oraz ich brzmień. Od perkusji po bandżo, mandolinę, gitarę basową, a nawet tubę i klarnet. Repertuar obejmuje utwory na różne okazje, w tym dla Mamy, Taty czy Pana Strażaka. Młodzi melomani będą mieli okazję uczestniczyć w prawdziwym koncercie, który zostanie wykonany przez profesjonalnych muzyków. Dzieci będą również zaangażowane w tańce, klaskanie i wspólne granie na małych instrumentach.

Źródło: Strefa Kultury Wrocław

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY