czwartek, 30 listopada, 2023

Darmowe pokazy filmowe i koncerty jazzowe | Bifor Nowe Horyzonty

Data:

Udostępnij przez:

Wrocław Fashion Outlet, długoletni partner MFF mBank Nowe Horyzonty, przygotował wydarzenia dla miłośników kina i muzyki.

Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca, o godzinie 21:30 na łączu przed centrum odbędzie się pierwszy pokaz filmowy w ramach akcji „Bifor Nowe Horyzonty”. Widzowie będą mieli okazję za darmo obejrzeć nagrodzony obraz „Piosenki o Miłości”, który zdobył uznanie na festiwalach filmowych.

W tym roku w ramach akcji „Bifor Nowe Horyzonty” przygotowaliśmy też niespodziankę dla najmłodszych miłośników kina. 1 lipca wyświetlimy film „Belle” w reżyserii Mamoru Hosody – japońską produkcję z gatunku anime, która swoją światową premierę miała w 2021 roku podczas festiwalu filmowego w Cannes. Animacji towarzyszyć będzie polski dubbing – informuje Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet.

Przed pokazem filmowym o godzinie 20:00 wystąpi zespół CSW trio, który wprowadzi uczestników w atmosferę jazzową. Natomiast po koncercie na miłośników kina czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Wrocław Fashion Outlet i Radio RAM. Ponadto po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem, Tomaszem Habowskim, które poprowadzi Stanisław Abramik ze Stowarzyszenia Nowe Horyzonty.

Organizatorzy postanowili stworzyć prawdziwie letni klimat, przygotowali więc piaszczystą plażę oraz leżaki. W ramach akcji Wrocław Fashion Outlet przygotował aż cztery seanse filmowe. 1 lipca będzie można zobaczyć anime „Belle”, 8 lipca „Palm Springs”, a 15 lipca „Matki równoległe”. Wszystkie seanse rozpoczynają się o godzinie 21:30, ale już od godziny 20:00 rozpocznie się koncert jazzowy.

To wyjątkowa okazja, by spędzić letnie wieczory w niezwykłej atmosferze filmu i muzyki. 

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY