sobota, 2 grudnia, 2023

Decydujący mecz w European League of Football

Data:

Udostępnij przez:

13 sierpnia na Stadionie Olimpijskim, Panthers Wrocław podejmą mistrzów Europy – Vienna Vikings. To starcie ma ogromne znaczenie dla przyszłości polskiego zespołu w sezonie European League of Football.

W pierwszym meczu z Vienna Vikings, Panthers Wrocław przegrali tylko o trzy punkty (21:24). Teraz dążą do rewanżu i przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Wynik tego starcia wpłynie na układ tabeli i ich szanse na awans do fazy play-off. Ostatnio Panthers Wrocław pokazali swoją siłę, pokonując Prague Lions aż 73:13. Z sześcioma wygranymi plasują się na drugiej pozycji w tabeli wschodniej konferencji, tylko za liderującymi Vienna Vikings.

Mamy wszystko, aby pokonać Vikings, musimy po prostu wyegzekwować nasz plan oraz nie popełniać błędów. Wiemy, że wygrana może przybliżyć nas do awansu do fazy play-off, dlatego w niedzielę zrobimy wszystko, aby pokonać naszych rywali – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Panthers Wrocław mają tylko trzy mecze sezonu zasadniczego przed sobą. Wynik tych pojedynków wpłynie na ich awans do fazy play-off. To nie tylko konfrontacja sportowa, ale również szansa na osiągnięcie kolejnego etapu rywalizacji.

Niedzielny mecz to doskonała okazja dla kibiców, by wspierać swoją drużynę na Stadionie Olimpijskim. Bilety są już dostępne. Dla tych, którzy nie mogą być na miejscu będzie dostępna transmisja na Polsat Sport Extra oraz ligowej platformie streamingowej.

Źródło: Panthers Wrocław

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY