sobota, 2 grudnia, 2023

Druga rekrutacja na studia na PWr – ostatnia szansa na rozpoczęcie nauki w październiku

Data:

Udostępnij przez:

Politechnika Wrocławska (PWr) ogłosiła drugą rekrutację na dostępne jeszcze miejsca na wybranych kierunkach studiów. Nabór rozpocznie się we czwartek, 20 lipca, o godz. 10 i potrwa do poniedziałku.

Wolne miejsca są dostępne na 44 kierunkach studiów, takich jak budownictwo, inżynieria materiałowa, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn. Po raz pierwszy PWr oferuje także kierunek lekarski, na którym jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Studenci zainteresowani studiami stacjonarnymi I stopnia mają także możliwość aplikowania na kierunki w filiach PWr w Legnicy, Wałbrzychu i Jeleniej Górze.

Pełną listę dostępnych kierunków i liczbę wolnych miejsc można znaleźć na stronie: www.rekrutacja.pwr.edu.pl/rekrutacja/liczba-miejsc/liczba-miejsc-studia-i-stopnia-stacjonarne.

Rejestracja zgłoszeń w ramach drugiej rekrutacji potrwa od czwartku, 20 lipca, do poniedziałku, 24 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia, a zakwalifikowani kandydaci będą mieli czas do 28 lipca na dostarczenie niezbędnych dokumentów. Dokumenty należy złożyć w budynku C-13 (pok. 0.12) do godziny 15:00.

W pierwszej rekrutacji na studia I stopnia na PWr zarejestrowało się 10 922 osób, a łączna liczba zgłoszeń wyniosła 20 766. Na kandydatów czekało ponad 6,7 tys. miejsc na 59 kierunkach. Największym zainteresowaniem cieszyły się kierunek lekarski, matematyka i analiza danych, informatyka stosowana oraz automatyka i robotyka.

Źródło: PWr

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY