sobota, 2 grudnia, 2023

Edukacyjne Centrum Szkoleniowe dla lekarzy Invisalign we Wrocławiu

Data:

Udostępnij przez:

Firma Align Technology, Inc. ogłosiła otwarcie nowego Edukacyjnego Centrum Szkoleniowego dla certyfikowanych lekarzy Invisalign we Wrocławiu. Jest to kolejna inwestycja firmy w Polsce, która ma na celu wspieranie lekarzy i cyfryzację branży stomatologicznej.

Nowe Edukacyjne Centrum Szkoleniowe będzie oferować stomatologom z Polski i Europy całoroczny dostęp do szkoleń i programów edukacji klinicznej. Głównym celem jest zapoznanie lekarzy z korzyściami płynącymi z zastosowania i integracji rozwiązań cyfrowych Align w ich gabinetach.

Centrum zapewni stomatologom możliwość nawiązania kontaktu ze swoimi kolegami, a także wymiany doświadczeń nabytych podczas leczenia systemem Invisalign i cyfryzacji swoich praktyk. W oficjalnej ceremonii otwarcia wzięło udział ponad 50 gości, w tym lekarze Invisalign® i członkowie naukowych towarzystw stomatologicznych.

Jesteśmy dumni z rozwoju i ekspansji Align Technology i osiągnięcia kolejnego kamienia milowego właśnie na polskim rynku. Wrocławska placówka jest wyjątkowa pod względem konfiguracji, łącząc planowanie leczenia, całkowicie polskojęzyczne wsparcie lekarzy na każdym etapie współpracy i zakład produkcyjny – wszystko w jednym miejscu, a teraz również Edukacyjne Centrum Szkoleniowe – powiedział Jakub Wróbel, dyrektor generalny Align Technology w Polsce.

Align Technology jest wiodącym producentem urządzeń medycznych. Firma specjalizuje się w systemie przezroczystych nakładek Invisalign®, skanerach wewnątrzustnych iTero™ oraz oprogramowaniu exocad CAD/CAM™. Firma od wielu lat wspiera certyfikowanych lekarzy Invisalign w Polsce i całej Europie.

Nowe Edukacyjne Centrum Szkoleniowe jest kolejną inwestycją Align Technology we Wrocławiu. Wcześniej powstało Centrum Planowania Leczenia Invisalign i zakład produkcyjny. 

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY