sobota, 2 grudnia, 2023

EFL – Najbardziej Zaufana Marka 2023 w branży leasingowej

Data:

Udostępnij przez:

EFL, należący do Grupy Credit Agricole, został uznany za Najbardziej Zaufaną Markę 2023 w branży leasingowej. To wynik badania przeprowadzonego przez instytut Kantar Polska na zlecenie magazynu „My Company Polska”. Przedsiębiorcy, którzy korzystają z usług leasingu i wynajmu w Polsce, najwyżej ocenili EFL, co świadczy o ich zaufaniu do tej firmy.

EFL zdobył największą liczbę głosów przedsiębiorców w kategorii „Stan posiadania, czyli leasing i wypożyczanie” – 59% wszystkich oddanych głosów. Interesujące jest również, że 62% kobiet zarządzających firmami i 52% mężczyzn-szefów firm wskazało EFL jako najlepszego partnera leasingowego.

EFL już od ponad 30 lat towarzyszy przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesów i pracuje na ich zaufanie. A to, jak wskazują wyniki badania Marka Godna Zaufania, jest na bardzo wysokim poziomie – powiedział Radosław Woźniak, prezes zarządu EFL.

EFL jest jednym z największych graczy na polskim rynku leasingowym. W 2022 roku firma odnotowała znacznie lepsze wyniki sprzedaży niż cała branża leasingowa. Wartość sfinansowanych przez EFL aktywów wyniosła blisko 8,7 miliarda złotych, co stanowiło wzrost o 7% w porównaniu do poprzedniego roku. W tym samym okresie rynek leasingowy odnotował jedynie 0,1% wzrostu. EFL posiada udziały rynkowe na poziomie 9,9%, podczas gdy rok wcześniej wynosiły one 9,3%.

Badanie „Marka Godna Zaufania” zostało przeprowadzone przez instytut Kantar Polska na zlecenie magazynu „My Company Polska”. Celem badania było poznanie opinii przedsiębiorców na temat najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poziomu zaufania, jakim darzą je przedsiębiorcy. Badanie przeprowadzono online, a ankietowani spontanicznie wskazywali marki, którym ufają. W badaniu wzięło udział ponad 1100 przedsiębiorców, a ocenie podlegały marki w 25 różnych kategoriach.

Tytuł „Marka Godna Zaufania” jest kolejnym wyróżnieniem, które EFL zdobyło w tym roku. Firma może również pochwalić się certyfikatem Friendly Workplace oraz tytułem HR Najwyższej Jakości, które świadczą o wysokim standardzie pracy i zarządzania zasobami ludzkimi w firmie.

Źródło: EFL

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY