sobota, 2 grudnia, 2023

Eurogate Logistics – nowa przestrzeń magazynowa we Wrocławiu

Data:

Udostępnij przez:

Eurogate Logistics nawiązał współpracę z Prologis Park Wrocław III i wynajął 7 600 m² przestrzeni w nowoczesnym budynku DC4.

Ta świetnie skomunikowana lokalizacja to kluczowy element strategii rozbudowy i efektywnej obsługi klientów firmy. Wynajęcie przestrzeni zapewnienia kompleksową obsługę logistyczną. Nowa baza posiada 12 doków przeładunkowych i 2 bramy na poziomie „0”, co umożliwia sprawną manipulację przesyłkami.

Dzięki dołączeniu Eurogate Logistics do grona klientów budynku DC4 w Prologis Park Wrocław III, nasz największy magazyn spekulacyjny w historii firmy w Polsce, jest już wynajęty w ponad 60%. Fakt, że kolejny operator logistyczny docenił walory tej inwestycji jest dla nas jednoznacznym potwierdzeniem, że klienci oczekują najwyższej jakości i rozwiązań, które pozwolą im prowadzić efektywny biznes teraz i w przyszłości – powiedział Marcin Kruszewski, Leasing and Customer Experience Manager w Prologis.

Budynek jest zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej. Wykorzystuje inteligentne systemy oświetlenia oraz odnawialne źródła energii, takie jak panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne. Nowa przestrzeń jest wyposażona w zaawansowane systemy monitoringu oraz alarmowe, włącznie z systemem przeciwpożarowym. Wysoka jakość wentylacji i możliwość regulacji temperatury gwarantują odpowiednie warunki przechowywania.

Program PARKLife™ zapewnia miejsca wypoczynku i relaksu, a liczne udogodnienia, takie jak miejsca parkingowe, wiaty dla rowerów oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych, tworzą komfortowe i przyjazne środowisko pracy.

Źródło: Prologis

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY