sobota, 2 grudnia, 2023

Expo Made in Wrocław 2023 – nauka, technologia, innowacje

Data:

Udostępnij przez:

17 października 2023 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się siódma edycja Expo Made in Wrocław. Wydarzenie jest okazją do poznania najnowszych technologii i innowacji powstających we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

W tym roku Expo Made in Wrocław odbywa się pod hasłem Tech Generation. W strefie Expo będzie można zobaczyć produkty, usługi i rozwiązania, które zmieniają świat.

Co zobaczysz na Expo?

  • Elektryczny rower Buzzy Bike, automatyczne kosiarki Uniterm Mower, skutery Govecs. To tylko niektóre przykłady innowacyjnych produktów, które będzie można wypróbować na Expo.
  • Roboty od firmy Fanuc czy inteligentne rozwiązania do monitorowania zużycia energii w domach rozwijane przez Viessmann R&D Center.
  • Na Expo Made in Wrocław sprawdzicie, co wrocławianie wysyłają w kosmos, zobaczycie na żywo satelitę i złapiecie za stery łazika marsjańskiego.
  • Stworzycie przy pomocy AI własną grę i przetestujeciw automaty do gier, na których można stoczyć walki w kosmosie czy też sprawdzić swoje siły w grze w starego, dobrego snake’a!

Ponadto, na Expo Made in Wrocław sprawdzicie jak łączą się ze sobą sztuka i technologia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje i wejściówki można znaleźć na stronie www.made-in-wroclaw.pl.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY