poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Festiwal Czekolady i Słodkości we Wrocławiu

Data:

Udostępnij przez:

Festiwal Czekolady i Słodkości to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 16-17 września 2023 r. Na odwiedzających czekać będzie prawdziwa uczta dla podniebienia i oczu.

Na stoiskach wystawców będzie można znaleźć szeroki wybór czekolad, pralin, słodyczy i innych słodkości z całej Polski. Będą to zarówno tradycyjne wyroby, jak i oryginalne, kreatywne propozycje.

Oprócz degustacji, na festiwalu będzie można wziąć udział w warsztatach czekoladowych i cukierniczych. Dzieci będą mogły stworzyć własne czekoladowe dzieła sztuki.

W programie festiwalu znalazły się również pokazy cukierniczych mistrzów oraz strefa lodów rzemieślniczych. Nie zabraknie też dobrej muzyki i atrakcji dla najmłodszych.

Festiwal Czekolady i Słodkości to idealne miejsce dla wszystkich miłośników słodkości. To okazja, aby spróbować nowych smaków, poznać ciekawych ludzi i dobrze się bawić.

Miejsce: Browar Mieszczański Wrocław
Patronat medialny: Force News Wrocław

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY