sobota, 2 grudnia, 2023

Głosuj na najlepsze restauracje na Dolnym Śląsku

Data:

Udostępnij przez:

Trwa plebiscyt na najlepsze restauracje w wybranych miastach m.in. na Dolnym Śląsku, Organizatorem jest Uber Eats.

To wyjątkowa szansa dla konsumentów, by wyróżnić swoje ulubione lokale spośród wszystkich dostępnych opcji. Restauracje wybrane w każdej kategorii otrzymają prestiżowe statuetki Uber Eats Awards oraz pakiet marketingowy o wartości 10.000 PLN. Każdy, kto zagłosuje będzie nagrodzony przez Uber Eats kodem rabatowym. Konkurs obejmuje miasta takie jak Wrocław, Jelenia Góra, Lubin i Legnica.

Głosowanie odbywa się w pięciu różnych kategoriach:

Palce lizać: Za najlepszą jakość i wyjątkowy smak! Ta kategoria wyróżnia restauracje, których potrawy zawsze cieszą podniebienia klientów.

Najlepsza obsługa: Nie tylko smak jest ważny. Tu doceniamy restauracje, które niezależnie od tego, czy jesteśmy na miejscu, czy zamawiamy online, dbają o nas jako klientów. Dodatkowe gesty, personalizacja zamówień i piękne opakowania to ich znak rozpoznawczy.

Najlepsza potrawa wege: Dla miłośników kuchni bezmięsnej. Wybieramy te restauracje, które oferują wyjątkowe, smaczne i kreatywne dania wegetariańskie. Tutaj sałatka to dopiero początek!

Tanio a dobrze: Jeśli chcesz dobrze zjeść, nie wydając fortuny, ta kategoria jest dla Ciebie. Oceniamy restauracje, które łączą doskonałą jakość potraw z przystępną ceną.

Moje odkrycie roku: Czy jesteś zaskoczony nową restauracją? To miejsce może być już na długo, a może dopiero raczkować na gastronomicznej scenie. To bez znaczenia – ważne, że zrobiło na Tobie wrażenie!

Konkurs trwa do 30 sierpnia i dostępny jest stronie www.ubereatsawards.pl.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY