sobota, 2 grudnia, 2023

Grupa EFL zdobywa prestiżowy certyfikat Great Place to Work

Data:

Udostępnij przez:

Grupa EFL, wiodąca firma w swojej branży, otrzymała prestiżowy certyfikat Great Place to Work. Ta nagroda, oparta na ocenach pracowników, potwierdza wysoką jakość środowiska pracy oraz zaangażowanie firmy w dobrostan zespołu. Dla Grupy EFL otrzymanie tego wyróżnienia jest ogromnym osiągnięciem, stanowiącym potwierdzenie, że jest miejscem, w którym warto pracować.

Certyfikacja Great Place to Work to najbardziej rozpoznawalne wyróżnienie dla pracodawców, które opiera się na opiniach samych pracowników. To jedyne wyróżnienie, które w pełni uwzględnia ich doświadczenia w miejscu pracy, szczególnie jeśli chodzi o relacje oparte na zaufaniu. Jest ono uznawane na całym świecie zarówno przez pracowników, jak i pracodawców.

Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy informację, że dzięki głosom naszych pracowników zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem Great Place to Work. Cieszy nas również fakt, że tak duże grono naszych pracowników zaangażowało się w badanie. Dzięki temu mamy potwierdzenie, że  inicjatywy i działania firmy znajdują uznanie w oczach naszych pracowników i czynią miejsce pracy jako jedno najlepsze w Polsce – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

Grupa EFL dołączyła do grona światowych liderów, którzy tworzą przyjazne i inspirujące miejsca pracy. Otrzymanie certyfikatu Great Place to Work stanowi potwierdzenie wysokich standardów organizacyjnych, a także zaangażowania firmy w budowanie trwałych i korzystnych relacji wśród pracowników.

Kompleksowy program wellbeingowy „Be_well_at_EFL” odgrywa istotną rolę w osiągnięciu tego wyróżnienia. Grupa EFL inwestuje w dobrostan pracowników, oferując wsparcie w zakresie fizycznym i psychicznym. Program ten zapewnia kompleksową opiekę i troskę o pracowników, promując ich zdrowie i harmonię w życiu zawodowym.

Ponadto, Grupa EFL kontynuuje rozwój kompetencji zawodowych swoich pracowników poprzez różnorodne szkolenia, takie jak Akademia Managera, skierowana do tych, którzy stawiają pierwsze kroki w roli kierowniczej. Programy takie jak GO Project, Mentoring i Feedback Challenge wspierają również rozwój i awans pracowników, umożliwiając im podejmowanie nowych wyzwań.

Grupa EFL konsekwentnie identyfikuje i docenia najbardziej zaangażowanych pracowników poprzez proces talentowy. Daje im możliwość dalszego rozwoju i tworzy warunki sprzyjające ich sukcesom w ramach organizacji.

Żródło: EFL

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY