wtorek, 12 grudnia, 2023

Grupa eSky i AEGEAN w nowej erze sprzedaży detalicznej

Data:

Udostępnij przez:

Grupa eSky, właściciel platformy do rezerwacji podróży, wchodzi na kolejny poziom relacji biznesowych z największym greckim przewoźnikiem lotniczym – AEGEAN.

Dzięki wdrożenia najnowszej wersji 21.3 NDC, klienci Grupy eSky na całym świecie mogą korzystać z szerszej oferty i bardziej przejrzystych informacji o usługach oferowanych przez AEGEAN.

NDC to cyfrowy model sprzedaży detalicznej opracowany przez IATA. Technologia ta pozwala liniom lotniczym na bezpośrednią integrację z platformami rezerwacji podróży, umożliwiając dostęp do pełnej oferty usług i cen.

Wdrożenie NDC przez Grupę eSky i AEGEAN to kolejny krok milowy w rozwoju współpracy między tymi dwoma firmami. Dzięki temu rozwiązaniu klienci Grupy eSky mają dostęp do następujących korzyści:

  • Szersza oferta: klienci mogą wybierać spośród większej liczby taryf i usług oferowanych przez AEGEAN.
  • Bardziej przejrzyste informacje: klienci otrzymują bardziej szczegółowe informacje o dostępności miejsc, cenach i zasadach przewozu bagażu.
  • Łatwiejsza rezerwacja: proces rezerwacji jest bardziej intuicyjny i szybszy.

Źródło: eSky.pl

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY