sobota, 2 grudnia, 2023

Kaufland zaprasza na rodzinne święto zwierząt

Data:

Udostępnij przez:

W sobotę 30 września 2023 r. Kaufland organizuje w dwóch sklepach w Polsce (Warszawa-Piastów i Wrocław) wydarzenie z okazji Światowego Dnia Zwierząt.

W programie m.in. bezpłatne konsultacje ze specjalistami, strefa zabawy dla czworonogów, pokazy i degustacje. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą, trenerem i weterynarzem. Behawiorysta udzieli porad dotyczących zachowania zwierząt, trener pomoże w nauce podstawowych komend, a weterynarz udzieli informacji na temat zdrowia i żywienia czworonogów.

Dla miłośników aktywnego spędzania czasu z pupilami przygotowano strefę zabawy. Czworonogi będą mogły pobawić się na przestronnym wybiegu. W programie wydarzenia przewidziano również pokazy umiejętności specjalnie wyszkolonych psów. Na miejscu będzie można również spróbować produktów spożywczych dla zwierząt.

Światowy Dzień Zwierząt to również okazja do pomocy zwierzętom bezdomnym. W trakcie wydarzenia będzie można przekazać datek na rzecz lokalnego schroniska. W zamian za datek będzie można otrzymać zawieszkę z wygrawerowanym imieniem zwierzaka.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 30 września 2023 r. w godz. 10-16 w następujących lokalizacjach:

  • Warszawa-Piastów, ul. Warszawska 1
  • Wrocław, ul. Bardzka 1a

Źródło: Kaufland

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY