czwartek, 30 listopada, 2023

Konferencja Reaktywacja nieruchomości – trwają zapisy

Data:

Udostępnij przez:

Już po raz 10 przedstawiciele rynku nieruchomości wspólnie z przedstawicielami samorządów spotkają się na Konferencji Reaktywacja nieruchomości. Uczestnicy będą dyskutować na temat nadawania nowego życia budynkom oraz nad kierunkami rozwoju miast i gmin w oparciu o strategię rewitalizacji. Konferencja odbędzie się 30 maja.

Konferencja Reaktywacja nieruchomości to ogólnopolski cykl debat na temat rewitalizacji, modernizacji i zmiany przeznaczenia istniejącej zabudowy. Prelegenci zaprezentują analizy i raporty z rynku, odbędą się panele dyskusyjne jak również cześć Q&A.

Nie zabraknie także czasu na rozmowy w kuluarach. Gośćmi specjalnymi będą: Marek Zuber, Wojtek Ławniczak oraz Kacper Nosarzewski, których prezentacje będą punktem wyjścia do szerszej dyskusji.

Gospodarzem wydarzenia jest Jelenia Góra. Konferencja odbędzie się w Zdrojowym Teatrze Animacji, który od blisko 200 lat jest miejscem spotkań dla ważnych wydarzeń kulturalno – społecznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program oraz rejestracja na stronie: www.nieruchomosci.orange.pl/wydarzenia/show/15

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

POLECAMY