sobota, 2 grudnia, 2023

Kosynierzy Wrocław otwierają cztery nowe sekcje lacrosse dla dzieci i młodzieży

Data:

Udostępnij przez:

Najbardziej utytułowany klub lacrosse w Polsce, Kosynierzy Wrocław, zaprasza młodych zawodników na treningi. Klub otwiera aż cztery nowe sekcje dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat.

Sekcje dla uczniów szkół podstawowych będą miały swoje treningi w trzech miejscach: na Ołbinie, Ołtaszynie i Pilczycach. Każda z sekcji będzie tworzyła osobną drużynę, która będzie rywalizować ze sobą w ramach wrocławskiej mini-ligi.

Zespół młodzieżowy trenuje na boisku B na Polach Marsowych. Jest on przeznaczony dla licealistów i ewentualnie uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej.

Kosynierzy Wrocław to aktualni Mistrzowie Polski. Klub zapewnia podstawowy sprzęt niezbędny do uprawiania lacrosse. Lacrosse to najszybszy sport na dwóch nogach i najlepiej rozwijająca się dyscyplina drużynowa na świecie.

Więcej informacji na stronie internetowej klubu: www.kosynierzywroclaw.pl

Źródło: Kosynierzy Wrocław

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY