piątek, 1 grudnia, 2023

Lean Management – czy to tylko zestaw narzędzi?

Data:

Udostępnij przez:

Lean Management to filozofia zarządzania, która zakłada ciągłe doskonalenie procesów i eliminację marnotrawstwa. Opiera się na wykorzystaniu szeregu narzędzi i metod, takich jak 5S, TPM, standaryzacja, wizualizacja czy kaizen.

Wielu ekspertów uważa, że Lean Management to nie tylko zestaw narzędzi, ale przede wszystkim kultura organizacyjna. Dotyczy to zarówno sposobu myślenia i działania pracowników, jak i sposobu zarządzania firmą.

Na Webinarze organizowanym podczas MBA Open Day, Łukasz Bielakowski, odpowie na pytanie, czy Lean Management to tylko zestaw narzędzi.

W trakcie webinaru, na który zapraszamy w dniu 20.09.2023 dowiesz się:

  • Czym jest Lean Management?
  • Jakie są podstawowe narzędzia Lean Management?
  • Jaki wpływ ma Lean Management na kulturę organizacyjną w przemyśle oraz usługach?
  • Jak budować kulturę lean w swojej firmie?

Łukasz Bielakowski jest konsultantem LMCG i certyfikowanym praktykiem oraz trenerem KAIZEN. Od 10 lat wspiera polskie przedsiębiorstwa w implementacji narzędzi Lean Management w budowaniu kultury organizacyjnej nastawionej na ciągłe doskonalenie. Jest także absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie ukończył studia magisterskie z zarządzania produkcją. Łukasz jest autorem licznych artykułów i publikacji na temat Lean Management. Jest także kierownikiem oraz wykładowcą na studiach podyplomowych MBA Lean Management we Wrocławskiej Akademii Biznesu.

Zapraszamy na webinar podczas MBA Open Day pt. „Lean Management – kultura organizacyjna czy zestaw narzędzi?” Udział jest bezpłatny i skierowany do wszystkich osób zainteresowanych Lean Management. Zapraszamy już 20 września 2023 r., o godz. 16:30-17:00. Więcej na stronie www.lmcg.pl w zakładce Aktualności.

Źródło:LMCG

NAJNOWSZE

POLECAMY