poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Liga futbolu flagowego dla dzieci we Wrocławiu

Data:

Udostępnij przez:

Wrocławski Klub Sportowy Panthers Wrocław i NFL Flag Poland zapraszają dzieci w wieku od 10 do 13 lat do udziału w pierwszej w Polsce lidze futbolu flagowego dla najmłodszych. Sezon rozpocznie się w listopadzie i potrwa sześć weekendów.

Futbol flagowy to bezkontaktowa odmiana futbolu amerykańskiego, w której gracze zgarniają flagi z pasów przeciwników, aby zdobyć punkty. Jest to sport bezpieczny i odpowiedni dla dzieci w każdym wieku.

Liga będzie rozgrywana w listopadzie i grudniu na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu oraz na boisku MKP Wratislavii. Poszczególne kolejki zostaną rozegrane 4, 12, 18 i 25 listopada oraz 2 i 9 grudnia w godzinach porannych.

Zapisy na ligę są już dostępne na stronie NFL Flag Poland. Koszt rejestracji to 100 zł. Dalsze uczestnictwo w rozgrywkach jest bezpłatne dzięki wsparciu sponsora projektu – marki Tarczyński Gryzzale.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę, medal, certyfikat uczestnictwa oraz zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa.

Futbol flagowy to świetna okazja dla dzieci do aktywnego spędzania czasu, nauki współpracy w grupie i rozwoju umiejętności sportowych. To także doskonały sposób na poznanie nowych przyjaciół.

Źródło: Panthers Wrocław

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY