piątek, 1 grudnia, 2023

Lokum Porto | Nowoczesne apartamenty o wysokim standardzie w sercu Wrocławia

Data:

Udostępnij przez:

Rozwój inwestycji Lokum Porto wzbudza coraz większe zainteresowanie. Lokum Deweloper kontynuuje realizację projektu i wprowadza na rynek 28 nowych apartamentów.

Budynki O i P, są częścią IV etapu Lokum Porto. Zaprojektowane są w taki sposób, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ograniczona liczba lokali i duże metraże gwarantują przestronność i komfort mieszkania. W budynku O znajduje się zaledwie 8 apartamentów o powierzchniach od 71 do 101 metrów kwadratowych. Z kolei budynek P oferuje 20 lokali o powierzchniach od około 38 do niemal 150 metrów kwadratowych.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów w części osiedla Lokum Porto zaplanowaliśmy przestrzeń bardziej kameralną, idealną dla osób, którym zależy na połączeniu wysokiego standardu z poczuciem prywatności – mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper.

Każdy z apartamentów będzie miał duży balkon o głębokości około 2 metrów. W niektórych z nich deweloper przewiduje nawet dwa balkony. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z przestronnych tarasów, które umożliwią mieszkańcom cieszenie się otoczeniem i relaks w prywatnej przestrzeni.

Lokum Porto znajduje się w pobliżu licznych punktów usługowych i handlowych. Bliskość takich miejsc jak Hala Orbita czy Magnolia Park umożliwia łatwe dostęp do codziennych potrzeb mieszkańców. Ponadto, osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi częściami miasta. Zarówno dla osób korzystających z samochodu, jak i tych preferujących komunikację miejską.

Inwestycja otoczona jest terenami rekreacyjnymi wzdłuż rzeki Odry oraz pobliskimi parkami. Park Popowicki i Park Zachodni zapewnią mieszkańcom możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Lokum Porto wyróżnia się nie tylko wyjątkowymi apartamentami, ale również przemyślanym projektem architektonicznym. Elewacje budynków będą utrzymane w jasnych, stonowanych barwach. Tak, aby harmonijnie współgrały z dużymi przeszkleniami, które stanowią charakterystyczny element tego osiedla.

Źródło: Lokum Deweloper

NAJNOWSZE

POLECAMY