sobota, 2 grudnia, 2023

Lokum Porto – nowe etapy już gotowe

Data:

Udostępnij przez:

Wrocławskie osiedle Lokum Porto powiększyło się. Do użytku oddano 312 mieszkań i 28 apartamentów.

Inwestycja Lokum Porto znajduje się na Starym Mieście we Wrocławiu, tuż przy Odrze. Wśród nowo oddanych lokali znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Do wszystkich lokali przynależą balkony lub loggie, a do niektórych także przestronne tarasy.

Osiedle charakteryzuje się podwyższonym standardem wykonania. W budynkach zastosowano nowoczesne rozwiązania, takie jak inteligentne domofony czy systemy monitoringu. Na terenie inwestycji znajdują się także podziemne i naziemne parkingi, stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, stojaki na rowery oraz komórki lokatorskie.

Lokalizacja osiedla jest doskonała dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta. Do ścisłego centrum Wrocławia można dojść pieszo w kilkanaście minut. W pobliżu osiedla znajdują się także przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacje kolejowe.

Źródło: Lokum Deweloper

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY