sobota, 2 grudnia, 2023

Made in Wrocław 2023 – Tech Contest dla startupów

Data:

Udostępnij przez:

Wrocławskie Centrum Kongresowe stanie się w dniach 17-18 października 2023 roku areną dla Made in Wrocław 2023. To siódma edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które pokazuje co nakręca wrocławski biznes.

W tym roku organizatorzy wprowadzają dodatkowy element – Tech Contest, czyli konkurs dla startupów, który pozwoli im na zdobycie wartościowych nagród i zaprezentowanie się przed potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Na tegorocznym Made in Wroclaw skupimy się na rozmowach o najważniejszych trendach inwestycyjnych i technologiach, które mogą napędzać wzrost naszego regionu, takich jak software, AI, mikrochipy, elektronika i elektromobilność. Na scenie zobaczymy najwybitniejszych przedstawicieli polskiego biznesu i największych zagranicznych inwestorów – komentuje Paulina Muszyńska, Kierowniczka Startup Wroclaw w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Konkurs jest skierowany do startupów z całej Polski, które działają w branżach związanych z technologią. Do zdobycia są nagrody finansowe, a także szansa na nawiązanie współpracy z korporacjami, uczelniami i instytucjami otoczenia biznesu.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, startupowcy muszą zarejestrować się na stronie internetowej Made in Wrocław 2023. W formularzu rejestracyjnym należy podać dane swojego startupu i opisać jego działalność. Konieczne jest również załączenie pitchdecku, na podstawie którego wybranych zostanie 7 startupów, które zaprezentują się podczas finału konkursu.

Finał konkursu odbędzie się 18 października podczas Business Gala & Tech Contest. W gali weźmie udział 200 osób, w tym inwestorzy, przedstawiciele startupów, samorządów, uczelni wyższych i środowiska biznesowego.

Szanse na rozwój dla startupów

Made in Wrocław 2023 to doskonała okazja dla startupów do zaprezentowania swojej działalności przed potencjalnymi partnerami biznesowymi. Konkurs to szansa na zdobycie nowych kontaktów, nawiązanie współpracy i rozwój firmy.

W ramach naszej codziennej pracy w SDZLEGAL SCHINDHELM doradzamy startupom, dlatego tym razem także nie mogło nas tu zabraknąć. Nie ulega wątpliwości, że takie inicjatywy są we Wrocławiu potrzebne, gdyż działają motywująco na nasz ekosystem. To także świetna okazja do spróbowania swoich sił w prezentacji pomysłu przed uznanym gronem ekspertów, jeszcze zanim wyjdziemy z projektem na świat – komentuje Tomasz Szarek – Radca prawny, Partner zarządzający, SDZLEGAL SCHINDHELM.

Wrocław jest startupową stolicą Polski. W mieście działa wiele innowacyjnych firm, które znajdują się na przedniej linii rozwoju technologii. Made in Wrocław 2023 to doskonałe miejsce dla startupów, aby zaprezentować swoje rozwiązania i pokazać, że Wrocław jest miastem, w którym warto inwestować.

Rekrutacja trwa do 30 września 2023 roku. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Made in Wrocław 2023.
Force News Wrocław patronuje wydarzeniu. 

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY