czwartek, 30 listopada, 2023

Magazynowa mapa Polski – kluczowe narzędzie dla sektora logistycznego

Data:

Udostępnij przez:

Firma doradcza Newmark Polska opracowała „Magazynową mapę Polski”, która stanowi przekrojową analizę krajobrazu logistycznego kraju. Narzędzie to uwzględnia lokalizacje magazynów, infrastrukturę transportową oraz rozwijające się strefy przemysłowe.

Mapa magazynowa stworzona przez Newmark Polska jest kompleksowym narzędziem dedykowanym inwestorom, deweloperom, dostawcom usług logistycznych oraz firmom poszukującym miejsc na składowanie towarów. Dzięki doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, firma Newmark Polska dostarcza unikalny zasób, który wspomaga kluczowe decyzje biznesowe w sektorze logistycznym.

Jakub Kurek, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska, podkreśla, że mapa stanowi kluczowe narzędzie do monitorowania inwestycji w nowych lokalizacjach oraz rozwoju istniejących parków przemysłowych. Umożliwia utrzymanie ciągłości informacji o modernizacji sieci drogowej w kraju. Mapa jest niezastąpiona w pracy z najemcami, którzy chcą zoptymalizować lub poszerzyć swoje łańcuchy dostaw, znaleźć nowe lokalizacje i podjąć strategiczne decyzje.

Magazynowa mapa jest dostępna tylko w wersji papierowej. Aby ją otrzymać, należy wysłać wiadomość na adres: magazyny@nmrk-global.com.

Źródło: Newmark Polska

NAJNOWSZE

POLECAMY