sobota, 2 grudnia, 2023

Najlepszy Bank w Polsce wg Euromoney Awards for Excellence

Data:

Udostępnij przez:

Santander Bank Polska został uhonorowany nagrodą „Najlepszy Bank w Polsce” na tegorocznej gali Euromoney Awards for Excellence.

Bank otrzymał to wyróżnienie za najwyższy poziom produktów i usług oraz innowacyjne podejście do rozwiązań oferowanych klientom. W roku 2022, mimo trudnej sytuacji makroekonomicznej, bank skutecznie dbał o jakość obsługi i wywiązywał się z zobowiązań wobec interesariuszy.

Zaangażowanie społeczne Santandera zostało docenione, zwłaszcza pomoc udzielana uchodźcom z Ukrainy po wybuchu wojny w tym kraju. Jury konkursu wysoko oceniło również rozwiązania ułatwiające klientom banku prowadzenie biznesu w obliczu trudności gospodarczych.

W minionym roku bank wprowadził wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak kredyt ze stałym oprocentowaniem dla jednoosobowych działalności gospodarczych, terminal softPOS oraz leasing z podpisem biometrycznym. Usługi online, takie jak eKsięgowość czy szybkie procesy kredytowe, również zyskały uznanie.

Projekt edukacyjny „MOCne w Biznesie” dedykowany MŚP został doceniony za inspirowanie i pomaganie w rozwoju sieci biznesowej między liderkami. Santander Bank Polska również upraszczał komunikację z klientami, szczególnie w umowie ramowej dla klientów korporacyjnych.

Santander otrzymał także trzy globalne nagrody w konkursie Euromoney Awards for Excellence 2023:

  • „Najlepszy bank na świecie dla MŚP”,
  • „Najlepszy bank na świecie w zakresie inkluzywnej bankowości”,
  • „Najlepszy bank na świecie dla rynków wschodzących”.

To trzeci raz w ciągu sześciu lat, kiedy Santander zdobył tytuł „Najlepszego banku na świecie dla MŚP” i trzeci rok z rzędu tytuł „Najlepszego banku na świecie w zakresie inkluzywnej bankowości”.

Ponadto, Santander został uznany za „Najlepszy bank” w kilku krajach, w tym w Portugalii, Chile, Argentynie, Meksyku i Urugwaju. Inne nagrody to m.in. „Najlepszy Bank dla MŚP w Europie Zachodniej”, „Najlepszy bank w Ameryce Łacińskiej” i „Najlepszy Bank dla Wealth Management w Ameryce Łacińskiej”.

Euromoney Awards for Excellence to prestiżowe nagrody w sektorze bankowym, które są przyznawane przez międzynarodowy magazyn branżowy. Jury ocenia ofertę dla klientów, innowacyjność, propozycję produktową oraz szybkość reakcji na potrzeby klientów, wpływ i wyniki sprzedaży.

Źródło: Santander

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY