sobota, 2 grudnia, 2023

Nowe połączenie lotnicze | Wrocław-Kenia

Data:

Udostępnij przez:

Miłośnicy podróży będą mieli możliwość odkrycia nowego, fascynującego kierunku lotniczego. Rainbow, popularny przewoźnik, po raz pierwszy w historii uruchomi połączenie z Wrocławia do Kenii. To wyjątkowa okazja dla podróżnych z Dolnego Śląska, ponieważ Kenia stanie się pierwszym egzotycznym kierunkiem realizowanym z tego miasta.

Loty z Wrocławia do Kenii będą odbywały się co tydzień w każdą środę, już od 20 grudnia tego roku. Pierwszy lot będzie szczególny. Obejmuje on okres Świąt Bożego Narodzenia, dając podróżnym możliwość spędzenia tych wyjątkowych dni w egzotycznej scenerii.

Zainteresowanie Kenią jest bardzo duże. Dlatego po Warszawie i Katowicach postanowiliśmy wybrać kolejne lotnisko z dużym potencjałem i naturalnym kandydatem stał się Wrocław. To właśnie z tego miasta wszyscy fani egzotycznych wojaży polecą do Mombasy – mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Rainbow.

Podróże do Kenii będą miały wiele atrakcyjnych opcji do wyboru. W ofercie Rainbow znajduje się aż 30 różnorodnych hoteli, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. 23 hotele znajdują się w okolicach Mombasy, natomiast 7 hoteli usytuowanych jest w Malindi. Podróżni będą mieli możliwość wybrania wypoczynku nad Oceanem Indyjskim lub odkrycia fascynujących Parków Narodowych.

Oferta Rainbow obejmuje zarówno 7 jak i 14-dniowe pobyty. Dla podróżnych o różnych preferencjach i budżetach, przewoźnik przygotował bogatą gamę możliwości. Propozycje zakwaterowania zaczynają się od skromniejszych 3-gwiazdkowych hoteli, oferujących dwa posiłki dziennie, z opcją dopłaty do all inclusive. Dla tych, którzy pragną spędzić niezapomniane wakacje w wyjątkowym otoczeniu, dostępny jest również luksusowy 5-gwiazdkowy hotel „Diamonds Dream of Africa”.

Połączenie Wrocław-Kenia jest kolejnym ważnym krokiem w rozwoju działalności Rainbow na lotnisku we Wrocławiu. W poprzednim sezonie Lato 2022, przewoźnik przewiózł 20 tysięcy pasażerów z tego lotniska, a w bieżącym sezonie Lato 2023 przewidywana liczba podróżnych wyniesie już ponad 30 tysięcy.

Źródło: Rainbow

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY