poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Otávio Amorim kontynuuje zawodową przygodę z Panthers Wrocław

Data:

Udostępnij przez:

Brazylijski gracz, Otávio Amorim, potwierdza swoją lojalność wobec Panthers Wrocław na kolejny sezon.

Po udanym poprzednim sezonie, gdzie stał się kluczowym elementem drużyny, Amorim wraca, by dalej kreować sukces w barwach Panthers.

Amorim jest jednym z filarów linii ofensywnej. Wyróżnia się imponującymi warunkami fizycznymi – 155 kg przy 191 cm wzrostu. Jego obecność na boisku była kluczowa dla osiągnięć wrocławskiej drużyny w minionym sezonie.

Brazylijczyk ma za sobą znakomity sezon w barwach wrocławskiego zespołu. W przeszłości reprezentował barwy Berlin Thunder i Toronto Argonauts. 

Trzeci zagraniczny wzmacniacz

Po A.J. Wentlandzie i Devanie Burrellu, Otávio Amorim to trzeci zagraniczny zawodnik, którego zobaczymy w akcji w barwach Panthers Wrocław w sezonie 2024. Zgodnie z regulaminem European League of Football, zespół może mieć w składzie czterech zawodników ze Stanów Zjednoczonych oraz sześciu z innych krajów świata.

Zaplanowany na koniec maja przyszłego roku, Sezon 2024 European League of Football obiecuje ekscytujące widowisko. Panthers Wrocław są gotowi na kolejne wyzwania na arenie międzynarodowej.

Źródło: Panthers Wrocław

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY