poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Panthers Wrocław poszukują zawodniczek!

Data:

Udostępnij przez:

Panthers Wrocław to kobieca drużyna ultimate frisbee z Wrocławia. Drużyna rywalizuje w rozgrywkach w Polsce i Europie, a w tym roku wywalczyła tytuł wicemistrzyń kraju.

Ultimate frisbee to nietypowy, ale wyjątkowo widowiskowy, dynamiczny i pasjonujący sport. Zawodnicy mają za zadanie podawać do siebie charakterystyczny dysk na boisku podobnym do piłkarskiego. Punkty zdobywa się łapiąc frisbee w polu punktowym rywali. Aby zacząć grać w UF, nie trzeba jednak znać zasad ani posiadać doświadczenia – wszystkiego nauczycie się na miejscu.

W ramach rekrutacji do drużyny zostaną przeprowadzone dwa treningi otwarte – 24 października oraz 7 listopada o godz. 19.00 na terenie kompleksu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. Zbiórka o 18.45 przy wejściu głównym na stadion – obok kawiarni „Mała Czarna” (dojazd tramwajami 9, 12, 13 i 17).

Do zespołu może dołączyć każdy, niezależnie od doświadczenia. Rekrutki powinny zabrać ze sobą ciepły strój sportowy, najlepiej wraz z korkami oraz butelkę wody. 

Źródło: Panthers Wrocław

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY