czwartek, 30 listopada, 2023

Panthers Wrocław triumfują nad Fehérvár Enthroners i wracają na zwycięską ścieżkę

Data:

Udostępnij przez:

Panthers Wrocław, reprezentanci Polski w European League of Football, powrócili na zwycięską ścieżkę. Zespół zdominował Fehérvár Enthroners 63:33 przed własną publicznością. Ta imponująca wygrana oznacza trzecie zwycięstwo w sezonie dla wrocławskiego zespołu, a ich następnym przeciwnikiem będą Prague Lions.

Wrocławianie doskonale zrehabilitowali się po niedawnej porażce z Berlin Thunder. Nie zostawili żadnych szans węgierskim Fehérvár Enthroners, z którymi spotkali się po raz pierwszy. To już trzecie zwycięstwo dla polskiej drużyny w tegorocznym sezonie.

Panthers Wrocław rozpoczęli grę ofensywnie i zdominowali pierwszą połowę, kończąc ją wynikiem 42:13. Tony Tate i Dawid Brzozowski odegrali kluczowe role w tym spotkaniu, zostając gwiazdami meczu. W drugiej połowie pojawiły się zmiany personalne, ale to nie wpłynęło na efektowną grę Panthers Wrocław. Zdobyte przez nich 63 punkty w całym meczu to jeden z najlepszych wyników w historii European League of Football.

Najbliższy mecz Panthers Wrocław odbędzie się w niedzielę. 2 lipca wrocławianie podejmą na własnym terenie gości z Czech – ekipę Prague Lions. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:25, a bilety można nabyć na stronie Ticketmaster. Transmisję tego meczu, jak również wszystkich pozostałych meczów Panthers Wrocław, będzie można śledzić na sportowych kanałach Polsatu. Początek relacji już od 16:20.

Źródło: Panthers Wrocław

NAJNOWSZE

POLECAMY