sobota, 2 grudnia, 2023

Panthers Wrocław w play-offach ELF!

Data:

Udostępnij przez:

Panthers Wrocław pokonali na wyjeździe Fehervar Enthroners 35:6, awansując tym samym do fazy play-off European League of Football. To historyczny sukces polskiego futbolu amerykańskiego.

Wrocławianie kończyli sezon zasadniczy na drugim miejscu w konferencji wschodniej. Potrzebowali zwycięstwa w ostatnim meczu z Węgrami, aby zapewnić sobie awans.

W meczu na wyjeździe Panthers Wrocław okazali się wyraźnie lepsi od rywali. Już w pierwszej połowie zdobyli 21 punktów, a w drugiej dołożyli kolejne 14. Najlepszym graczem meczu został Dawid Brzozowski, który zdobył dla Panthers Wrocław trzy przyłożenia.

W rundzie dzikich kart Panthers Wrocław zmierzą się na wyjeździe ze zwycięzcami konferencji centralnej – Stuttgart Surge. Spotkanie to odbędzie się już w kolejny weekend – 10 września. Transmisja meczu będzie dostępna w kanałach sportowych Polsatu oraz na ligowej platformie streamingowej.

Źródło: Panthers Wrocław

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY