sobota, 2 grudnia, 2023

Panthers Wrocław zdeterminowani przed kolejnym meczem z Fehérvár Enthroners

Data:

Udostępnij przez:

Panthers Wrocław szykują się do swojego trzeciego meczu sezonu, który odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Wrocławianie podejmą węgierską drużynę Fehérvár Enthroners w sobotę, 24 czerwca.

Potyczka z Berlin Thunder zakończyła się porażką Panthers Wrocław 27:36. Mimo tego niepowodzenia, drużyna ma na swoim koncie dwie wcześniejsze wygrane w tegorocznym sezonie European League of Football. Teraz mają szansę naprawić sytuację i zdominować ligowego beniaminka, Fehérvár Enthroners, który do tej pory nie zanotował żadnego zwycięstwa w sezonie.

Wygrana w nadchodzącym meczu byłaby kluczowa dla Panthers Wrocław, gdyż przybliżyłaby ich do awansu do fazy play-off. Pozostało jeszcze dziewięć spotkań sezonu zasadniczego. Tylko sześć najlepszych drużyn będzie miało możliwość kontynuowania walki w fazie pucharowej European League of Football.

Wszystkich kibiców, którzy chcieliby śledzić emocje spotkania Panthers Wrocław kontra Fehérvár Enthroners, zapraszamy do Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu w sobotę, 24 czerwca. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Transmisja na żywo będzie dostępna od godziny 16:55 na antenie Polsat Sport Extra.

Źródło: Panthers Wrocław

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY