sobota, 2 grudnia, 2023

Pierwszy duży bank w Polsce otrzymuje certyfikat Great Place To Work

Data:

Udostępnij przez:

Santander Bank Polska został uhonorowany certyfikatem Great Place To Work. Tym samym stał się pierwszym dużym bankiem w Polsce, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie.

Certyfikat Great Place To Work jest przyznawany na podstawie pozytywnego wyniku badania pracowników. Jest to tak zwana ankieta Trust Index™. Aby zakwalifikować się do otrzymania certyfikatu, firma musi osiągnąć wynik na poziomie minimum 65%. Metodologia badania ocenia doświadczenia pracowników w danej organizacji. Certyfikat przyznawany jest tylko tym firmom, które są uznawane przez pracowników za wyjątkowe miejsce pracy.

Santander Bank Polska realizuje strategię, która opiera się na zaufaniu jednocześnie skupiając się na osiąganiu wyników. Pracownicy banku mają bardziej elastyczne środowisko pracy. Firma promuje różnorodność, zapobiega wykluczeniu i ocenia pracę nie tylko pod względem rezultatów, ale także sposobu jej wykonania.

Aby znaleźć się na Liście Najlepszych Miejsc Pracy 2024, Santander Bank Polska musi osiągnąć jeszcze wyższy wynik niż w tegorocznej edycji. Ranking uwzględnia zarówno wynik ankiety Trust Index™, jak i wynik badania Culture Audit™, które łącznie tworzą całościową ocenę firmy. Wyniki zostaną ogłoszone w 2024 roku.

Warto podkreślić, że już ponad 10 banków z Grupy Santander w różnych krajach otrzymało certyfikat Great Place to Work.

Źródło: Santander

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY