poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Podaruj prezent chorym dzieciom na Święta

Data:

Udostępnij przez:

Dzieci, które zmagają się z chorobą nowotworową, często nie mają możliwości spędzenia Bożego Narodzenia w domu. W tym roku Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” po raz siódmy organizuje ogólnopolską akcję „Podaruj Prezent”.

Celem akcji jest zbiórka świątecznych prezentów dla dzieci, które spędzą święta na oddziałach onkologicznych. W akcji może wziąć udział każdy: osoby prywatne, firmy i instytucje. Wystarczy dostarczyć lub przesłać prezenty do biura Fundacji we Wrocławiu lub Bydgoszczy do 23 grudnia.

W wyborze prezentu może pomóc lista rekomendowanych upominków, która znajduje się na stronie akcji. Należy pamiętać, że wszystkie darowane rzeczy muszą być fabrycznie zapakowane i nieużywane.

Podarki trafią do dzieci leczonych w Klinice „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu oraz w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY