wtorek, 12 grudnia, 2023

Praca w PESA. Dołącz do zespołu serwisu pojazdów szynowych!

Data:

Udostępnij przez:

Szukasz pracy w dynamicznej firmie, która działa na rzecz rozwoju komunikacji kolejowej?

PESA, lider w produkcji pojazdów szynowych w Polsce, poszukuje serwisantów pojazdów szynowych do pracy w trzech lokalizacjach: Katowice, Kraków i Legnica.

Jeśli masz doświadczenie w budowie i/lub serwisowaniu pojazdów szynowych, potrafisz czytać dokumentację techniczną i jesteś gotowy na wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Szukamy pasjonatów technologii kolejowych, gotowych do pracy w dynamicznym środowisku, gdzie naprawy i utrzymanie pojazdów szynowych są kluczowe dla zapewnienia sprawnej komunikacji kolejowej.

🚆 Pracownik Serwisu Katowice:

Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu to cechy, które chcemy rozwijać u naszych pracowników. Jeśli masz doświadczenie w budowie i/lub serwisowaniu pojazdów szynowych, oraz potrafisz czytać dokumentację techniczną, dołącz do nas w Katowicach i przyczyniaj się do utrzymania floty kolejowej w doskonałej kondycji.

🚆 Pracownik Serwisu Kraków:

Jeśli elektronika, elektryka lub mechatronika to Twoja pasja, a serwisowanie pojazdów EMU brzmi jak wyzwanie, czekamy na Ciebie w Krakowie! Oferujemy możliwość pracy w zmieniającym się otoczeniu, przy naprawach i przeglądach, które wpływają na jakość podróży naszych pasażerów.

🚆 Pracownik Serwisu Legnica:

W Legnicy prowadzimy prace na nowoczesnych pojazdach KD. Jeśli masz wykształcenie elektryczne/elektroniczne, a także wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach, dołącz do nas i bierz udział w utrzymaniu floty w najlepszej kondycji.

Jeśli jesteś zainteresowany/a którąkolwiek z tych ofert, posiadasz odpowiednie wykształcenie i doświadczenie oraz pasję do pracy nad kolejowymi pojazdami, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres e-mail: praca@pesa.pl

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY