piątek, 1 grudnia, 2023

Praca z wypoczynkiem | Szklarska Poręba, Karpacz i wiele innych miejscowości

Data:

Udostępnij przez:

Największa sieć handlowa i zarazem największy pracodawca w Polsce zaprasza kandydatów do pracy w miejscowościach zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę z wypoczynkiem można będzie łączyć od połowy czerwca m. in. w Międzyzdrojach, Mielnie, Mrągowie, Szklarskiej Porębie lub Karpaczu, ale aplikować można już teraz!

Biedronka oferuje pracownikom możliwość delegacji lub zatrudnia kandydatów zewnętrznych w ramach umowy zlecenia do pracy w popularnych turystycznie miejscowościach.

Dla nowo zatrudnionych Biedronka oferuje:

  • stawkę godzinową od 22,80 zł brutto
  • nawet do 27 zł brutto,
  • pracę w atrakcyjnej miejscowości turystycznej,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia,
  • w wybranych lokalizacjach również nocleg i wyżywienie.

To rozwiązanie pozwala na zdobycie doświadczenia u lidera branży handlowej w Polsce. Dodatkowo umożliwia korzystanie z uroków miejscowości wypoczynkowej po pracy. Pierwsi kandydaci zostaną zatrudnieni od połowy czerwca.

Aplikacje można składać poprzez stronę karierową www.pracawbiedronce.pl.
Co ważne, kandydaci nie muszą dołączać CV.

Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również pracownicy Biedronki, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych.

Poza standardowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na:

  • dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej,
  • nagrodę letnią.

W wybranych przypadkach Biedronka gwarantuje pracownikom również zakwaterowanie lub pokrycie kosztów przejazdu, a także posiłek. Wyjazdy osób zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia.

Sezon letni w Biedronce to niezmiennie bardzo duże wyzwanie dla naszych zespołów – sklepy zlokalizowane w miejscowościach turystycznych cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów, którym  chcemy zapewnić doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. W tym celu wspieramy zespoły, powiększając je o pracowników tymczasowych. Zwiększony wysiłek doceniamy nagrodą letnią, a pracownikom z innych placówek oferujemy możliwość wyjazdu do sklepów sezonowych. W tym szczególnym okresie jeszcze bardziej polegamy na sobie i działamy zespołowo – mówi Joanna Bukała, Dyrektor HR Makroregionu w Biedronce.

W wakacje Biedronka otwiera się również na studentów, którzy chcą odbyć 3-miesięczne płatne praktyki letnie. W kwietniu rozpoczęła się rekrutacja do programu Owocne Wakacje. Praktykanci w Biurze Głównym w Warszawie oraz Biurach Regionów w całej Polsce codziennie będą zdobywać praktyczną wiedzę o branży retail. Po zakończeniu płatnych praktyk otrzymają certyfikat i będą mieli możliwość rozpoczęcia kariery w Biedronce.

Więcej informacji na stronie: www.pracawbiedronce.pl/praktyki-letnie

Źródło: Biedronka

NAJNOWSZE

POLECAMY