poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Spotkanie branży energetycznej – IV edycja Energy Industry Mixer w Legnicy

Data:

Udostępnij przez:

Energy Industry Mixer to prestiżowe spotkanie gromadzące samorządy, firmy i branżę energetyczną. Konferencja odbędzie się 14 czerwca w Legnicy w Centrum Konferencyjnym LSSE.

Organizatorami wydarzenia są Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Bosetti Global Consulting, firma doradcza z ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwoju przemysłu w Polsce.

Podczas Energy Industry Mixer wystąpią eksperci z doświadczeniem w wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań energetycznych, którzy na konkretnych przykładach funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji przedstawią dobre praktyki. Ubiegłoroczna edycja spotkała się ze sporym zainteresowaniem odbiorców. W Centrum Konferencyjnym LSSE zgromadziło się blisko 200 osób z innowacyjnym podejściem do technologii, energetyki i ekologii. Bardzo się cieszę, że Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna ponownie jest gospodarzem tego wydarzenia. W tym roku mamy nadzieję na jeszcze większy sukces– mówi Przemysław Bożek, prezes Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Spotkanie koncentruje się na projektach związanych z efektywnością energetyczną, odzyskiem materiałów i produkcją energii z odpadów. Formuła B2B Smart Mixer umożliwia uczestnikom udział w spotkaniach B2B oraz spotkaniach dwustronnych 1 do 1, zapewniając możliwość do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Energy Industry Mixer jest odpowiedzią na zmiany na światowym rynku energii i gazu oraz wspiera postępującą politykę klimatyczną i rozwój innowacyjnych technologii energetycznych. Wydarzenie ma kluczowe znaczenie dla transformacji energetycznej, wspierając rozwój zrównoważonej energetyki i tworząc możliwości biznesowe.

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji Energy Industry Mixer, gdzie uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z liderami branży energetycznej i wspólnie tworzyć przyszłość efektywnej i zrównoważonej energetyki.

Źródło: PAP Mediaroom

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY