poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Stylowy i praktyczny hatchback już w Polsce

Data:

Udostępnij przez:

Mitsubishi Colt powraca do europejskiego rynku po kilku latach nieobecności. Nowa, siódma generacja modelu oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań i bogate wyposażenie, które sprawiają, że jest on konkurencyjnym wyborem w segmencie B.

Colt zachwyca nowoczesnym i stylowym designem. Przód samochodu wyróżnia się agresywną stylistyką z dużym grillem i wąskimi reflektorami LED. Tylna część nadwozia jest bardziej stonowana, ale również dynamiczna.

Colt jest dostępny w czterech wersjach wyposażenia: Inform, Invite, Intense i Instyle. Wszystkie wersje oferują bogate wyposażenie standardowe, obejmujące m.in.:

  • systemy bezpieczeństwa czynnego
  • światła LED do jazdy dziennej i reflektory LED
  • system głośnomówiący Bluetooth
  • radioodtwarzacz zintegrowany z 7-calowym wyświetlaczem zegarów
  • system audio z 6 głośnikami

Wersja Inform jest dostępna z silnikiem benzynowym 1.0 o mocy 65 KM. Pozostałe wersje oferują silnik benzynowy 1.0 o mocy 90 KM lub napęd hybrydowy 1.6 o mocy 143 KM. Wnętrze Colta jest przestronne i wygodne. Fotele są dobrze wyprofilowane i zapewniają dobre podparcie. Deska rozdzielcza jest ergonomiczna i przejrzysta. Colt oferuje duży bagażnik o pojemności 391 litrów. Jest to jeden z największych w segmencie B.

Źródło: Mitsubishi

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY