poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem Rewolucje Technologiczne

Data:

Udostępnij przez:

13-19 listopada 2023 roku odbędzie się 16. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To największe wydarzenie w Polsce promujące świadomy rozwój i aktywną postawę w biznesie. W tym roku hasłem przewodnim są Rewolucje Technologiczne.

Podczas Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Zaplanowano szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości, konsultacje mentoringowe czy inspirujące spotkania z liderami biznesu. 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest rewolucja technologiczna. Organizatorzy przy tej okazji chcą podkreślić, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą wykorzystać zmieniające się otoczenie cyfrowe i reagować na nowe warunki w nowoczesnej gospodarce.

Rewolucje technologiczne, takie jak sztuczna inteligencja, internet rzeczy czy blockchain, mają ogromny wpływ na rozwój biznesu. Mogą być wykorzystywane do automatyzacji procesów, poprawy efektywności działania przedsiębiorstwa czy do tworzenia nowych produktów i usług.

Więcej informacji o wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest sieć sklepów franczyzowych Żabka.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY