poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Tramwaj Złotego Wąsa promuje męską profilaktykę zdrowotną

Data:

Udostępnij przez:

Wrocławski tramwaj MPK od dzisiaj kursuje w barwach prozdrowotnej kampanii Złotego Wąsa. W środku pojazdu znajdują się materiały edukacyjne dotyczące raka prostaty i raka jąder.

W „złotowąsowym” pojeździe pasażerowie mogą dowiedzieć się o konieczności regularnych konsultacji urologicznych po ukończeniu 50 roku życia, prawidłowej metodzie i częstotliwości samobadania jąder, znaczeniu odpowiedniej diety w profilaktyce raka prostaty, czy objawach męskich nowotworów.

Oprócz tramwaju Złotego Wąsa, w pozostałych pojazdach MPK Wrocław do końca kampanii emitowane są krótkie spoty informacyjne dotyczące męskiej profilaktyki nowotworowej.

W ramach tegorocznego plebiscytu Złotego Wąsa, zorganizowano także trzy dni bezpłatnych badań profilaktycznych dla mężczyzn. 4 listopada w Pasażu Grunwaldzkim przebadano aż 60 panów! Kolejne okazje do skorzystania z darmowych badań pojawią się w Mobilnym Centrum Zdrowia na parkingu kiss&ride przy Centrum Handlowym Wroclavia  oraz w dniu finału plebiscytu w Centrum Handlowym Magnolia Park. 

Więcej informacji na temat Złotego Wąsa i działań Fundacji Forum Mężczyzn można znaleźć na stronie internetowej: www.zlotywas.pl.

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Powrót pociągów do Świeradowa-Zdroju

Świeradów-Zdrój, jeden z najsłynniejszych dolnośląskich kurortów, po 27 latach znów będzie miał połączenie kolejowe. Od 10 grudnia 2023 r. pociągi Kolei Dolnośląskich będą kursowały...

POLECAMY