sobota, 2 grudnia, 2023

Finał konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Data:

Udostępnij przez:

Przedsiębiorcy już po raz 20. wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w Polsce. Oceniali jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników.

Wyróżnione zostały trzy dolnośląskie urzędy skarbowe:

  • Urząd Skarbowy Wrocław-Stare Miasto, 
  • Urząd Skarbowy w Miliczu,
  • Urząd Skarbowy w Bystrzycy Kłodzkiej.

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowany jest przez Business Centre Club i Ministerstwo Finansów.  20 kwietnia 2023 r. w siedzibie Ministerstwa Finansów odbyła się uroczysta GALA. W wydarzeniu wziął udział szef KAS mł. insp. Bartosz Zbaraszczuk i jego zastępcy: Anna Chałupa i Mariusz Gojny.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Źródło: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

O konkursie

Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, a także tworzenie między administracją skarbową, a przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie.

„To wyjątkowa inicjatywa, która stanowi formę dialogu Krajowej Administracji Skarbowej z biznesem. Pozwala również na ugruntowanie budowanych od lat partnerskich relacji pomiędzy administracją, a przedsiębiorcami. Fundamentami tych relacji są profesjonalizm, współpraca oraz wzajemna życzliwość. Potwierdzeniem tego są przyznawane wyróżnienia i tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”” – powiedział szef KAS.

Przedsiębiorcy wyróżnili 64 urzędy skarbowe z całej Polski, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu. Tegoroczną ankietę w formie elektronicznej wypełniła rekordowa liczba 10 600 osób.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY