czwartek, 30 listopada, 2023

Wakacyjne pikniki z Czyściochami – atrakcje dla najmłodszych

Data:

Udostępnij przez:

Rossmann, we współpracy z bohaterami Czyściochowa, organizuje serię bezpłatnych pikników dla dzieci i ich rodziców. Wydarzenia odbywają się w miastach i miasteczkach w całej Polsce, oferując mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Na piknikach dzieci mają okazję spotkać na żywo bohaterów Czyściochowa, co stanowi największą atrakcję. Przybyłych gości czekają także strefy tematyczne, konkursy z nagrodami, gry, zabawy oraz animacje na scenie. To wszystko pozwoli najmłodszym spędzić niezapomniany czas i świetnie się bawić.

Pikniki są częścią inicjatywy Czyściochów, której celem jest promowanie nawyków higienicznych wśród dzieci poprzez zabawę. Rossmann planuje zorganizować kilkadziesiąt pikników od lipca do września w różnych miejscach w Polsce.

Podczas pikników dzieci mogą skorzystać z licznych atrakcji. Oprócz animacji na scenie, gier i zabaw, czekają na nie strefy tematyczne, takie jak wodne tatuaże, salon fryzjerski dla dzieci, zabawy z bańkami mydlanymi oraz malowanie twarzy. Dzieci będą miały również możliwość samodzielnego wykonania kolorowego kapelusza przeciwsłonecznego, który ochroni ich głowy przed słońcem. Na pikniku nie zabraknie także dmuchańców oraz ulubionych bohaterów Czyściochowa: Świnki Zakatarzynki, Kota Pupika i Kotki Pupilki, Psu Łapsona, Królika Higienka, Jelonka Gładzia oraz Lisy Rudki.

Pikniki z Czyściochami odbędą się również na Dolnym Śląsku:

  • Strzegom –19 lipca 2023 w godzinach 10-14 | Przedszkole nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Strzegomiu, ul. Kościuszki 51
  • Legnica – 20 lipca 2023 w godzinach 14-18 | Przedszkole Niepubliczne Hobbit w Legnicy, ul. Gliwicka 19-21

Źródło: ROSSMANN

NAJNOWSZE

POLECAMY