czwartek, 30 listopada, 2023

Zabawa 'Rozgryź Cenę’ w Aplikacji Rossmann

Data:

Udostępnij przez:

Dla miłośników zakupów w drogeriach Rossmann mamy dobrą wiadomość – właśnie wystartowała interaktywna zabawa o nazwie „Rozgryź Cenę”.

Inicjatywa skierowana jest do użytkowników aplikacji Rossmann PL, oferuje nie tylko rozrywkę, ale także szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Jak Działa „Rozgryź Cenę”?

Zasady gry są proste i zachęcające do aktywnego uczestnictwa. Co miesiąc, w kilku edycjach, użytkownicy aplikacji Rossmann PL mają okazję wziąć udział w zabawie „Rozgryź Cenę”. Polega to na odgadnięciu cen wybranych produktów z bieżącej gazetki promocyjnej Rossmanna. Osoby, które trafnie określą ceny lub zbliżą się do nich, mają szansę wygrać kartę podarunkową o wartości 20 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann.

Nagrody do Rozdania

Co ciekawe, za każdym razem w trakcie edycji gry dostępnych jest aż 2 tysiące kart podarunkowych o wartości 20 zł. To oznacza, że liczba nagród jest duża, dając wielu uczestnikom szansę na wygraną.

„Rozgryź Cenę” to nie tylko zabawa, ale także okazja do bliższego zapoznania się z aktualnymi promocjami w drogeriach Rossmann. Uczestnicy muszą śledzić bieżącą gazetkę promocyjną, aby trafnie określić ceny produktów. To świetna okazja dla fanów zakupów, by zgłębić ofertę sklepu i być może zdobyć nagrodę jednocześnie.

Jak Wziąć Udział w Zabawie?

Aby wziąć udział w zabawie „Rozgryź Cenę”, wystarczy pobrać lub zaktualizować aplikację Rossmann PL na swoim smartfonie. Następnie trzeba dołączyć do Klubu Rossmann, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy. W wyznaczonym terminie należy znaleźć sekcję „Rozgryź Cenę” w aplikacji i odpowiedzieć na pytania dotyczące cen produktów. Wyniki konkursu ogłaszane są regularnie po zakończeniu każdej edycji.

Źródło: Materiał promocyjny partnera

NAJNOWSZE

POLECAMY