sobota, 2 grudnia, 2023

Zakończenie budowy III etapu Lokum Verde

Data:

Udostępnij przez:

Lokum Deweloper zakończył prace nad trzecim etapem inwestycji Lokum Verde na Zakrzowie we Wrocławiu.

Trzeci etap inwestycji to 214 mieszkań, które stanowią połączenie podwyższonego standardu z dbałością o naturę. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon, loggię lub prywatny ogród. Osiedle otacza zielony dziedziniec, który oferuje przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu.

Inwestycja Lokum Verde została zaprojektowane jako osiedle-ogród, co nasi klienci bardzo doceniają. Już teraz, pomimo krótkiego czasu od zakończenia budowy, można cieszyć się otoczeniem zieleni tuż obok domu, a gdy roślinność bardziej się rozrośnie, dziedzińce pomiędzy budynkami staną się prawdziwą oazą spokoju – mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper.

Projekt Lokum Verde oferuje przyszłym nabywcom kawalerki oraz mieszkania z 2, 3 lub 4 pokojami. Rozpiętość powierzchni to od 27 do 88 m2. Lokalizacja inwestycji na Zakrzowie umożliwia mieszkańcom łatwy i szybki dojazd do centrum Wrocławia. Zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną.

W sąsiedztwie osiedla znajdują się tereny zielone, takie jak Park Pawłowicki, Park Jedności oraz Las Zakrzowski, które zapewniają możliwości rekreacji na świeżym powietrzu.

Źródło: Lokum Deweloper

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY