sobota, 2 grudnia, 2023

Złoty Wąs 2023 – zapuść wąsy i zgłoś się do konkursu!

Data:

Udostępnij przez:

Już po raz piąty w Polsce odbędzie się konkurs Złoty Wąs, którego celem jest zwrócenie uwagi mężczyzn na konieczność badań profilaktycznych.

W tym roku do akcji dołączyli Mariusz Kałamaga, Piotr Cyrwus i Jarosław Boberek.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 8 października zgłosić swoje zdjęcie z zarostem na stronie www.złotywąs.pl. Zgłoszenia będą oceniane przez jury, które wybierze 6 finalistów.

Finaliści wezmą udział w sesji zdjęciowej, która odbędzie się 14-15 października. W tym samym czasie będzie można oddawać głosy na najlepszego wąsa. Laureat zostanie ogłoszony 18 listopada podczas uroczystej gali w Centrum Handlowym Magnolia Park.

W ramach tegorocznej kampanii zostanie wyemitowany spot reklamowy z udziałem Mariusza Kałamagi, Piotra Cyrwusa i tegorocznych finalistów. Premiera spotu odbędzie się na przełomie października i listopada.

Kalendarium:

do 8 października – nabór uczestników konkursu Złoty Wąs 2023
14-15 października – sesja zdjęciowa finalistów
3 listopada – rozpoczęcie głosowania za pośrednictwem strony www.złotywąs.pl
18 listopada – podsumowanie konkursu Złoty Wąs 2023 wraz z uroczystą galą

Źródło: Materiał prasowy

NAJNOWSZE

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Centrum handlowe „Swoja Olimpia” zwycięzcą konkursu „Piękny Wrocław”

Wrocławskie centrum handlowe „Swoja Olimpia” zostało zwycięzcą trzydziestej drugiej edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”. Obiekt, zaprojektowany przez pracownię Architektury Głowacki, otrzymał Grand Prix konkursu. Wyniki...

POLECAMY